نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دعوتنامه ای برای شما

بخش فارسی پایگاه اینترنتی کتابخانه آستان مقدس امام حسین علیه السلام در راستای  مستند سازی دانش و اطلاعات مربوط به حضرت اباعبدالله علیه السلام و  شعائر حسینی از تمام شیعیان و محبین حضرتش دعوت به همکاری می کند.

نیازمندی های کتابخانه در سه بخش اساسی قرار دارند:
نیازهای مهارتی و تخصصی (در حوزه های برنامه نویسی،وب سایت، کتابداری و علم اطلاعات،گرافیک کامپیوتری و غیر، ترجمه، نویسندگی و….)،
نیازهای تجهیزاتی از قبیل سرورها و منابع سخت افزاری رایانه ای و ….
نیازهای مالی شما در هر کدوم از این موارد که توانایی دارید ما را یاری دهید تا انشاءالله بتوانیم کتابخانه ای فراخور نام حضرت اباعبدالله سلام الله علیه راه اندازی نماییم و همچنین از کمک های مالی شما در راستای تولید محصولات و اشاعه منابع اطلاعاتی و تفکر شیعی در اقصی نقاط شیعه نشین جهان استفاده می بریم.
ضمنا توضیح میدهیم برای همکاری با ما نیازی به حضور در ایران نیست و شما فارسی زبانان عزیز از هر جای دنیا که با ما در ارتباطید متشکر خواهیم بود.
ما در هفته های آینده پروژه های طراحی شده و نیازمندی ها را اعلام می کنیم بحول و قوه ی الهی
و از شما می خواهیم رزومه و مقدار ساعتی را که بصورت افتخاری برای کتابخانه اخصاص می دهید را به ایمیل [email protected] ارسال فرمایید.
اسم تمام کسانی که در راه اهداف کتابخانه ی آستان مقدس کمک و همراهی می کنند، در صفحه ی خادمین کتابخانه درج خواهد شد و علاوه بر آن از طرف همکاران شما در کتابخانه زیارت حضرت اباعبدالله سلام الله علیه بنیابت خوانده می شود. انشاءالله تعالی

اگر نیاز دارید شفاهی با ما گفتگو کنید، ۰۰۹۶۴۷۷۰۰۴۷۶۷۸۱ (رضوی – کربلاء) و شماره تماس ۰۹۱۵۱۱۰۵۲۸۵ (حیدری – مشهد) در خدمت شماییم.
اگر کربلا تشریف میاورید کتابخانه ی حرم، بخش دیجیتال، سید حسین رضوی منتظر شماست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code